Your Cart
Subtotal:
£0.00
View/Edit Cart
Checkout Now
Programma 2018-2019 CGV Scheveningen
dinsdag 28-8-2018 Start trainingen X Alle Selectiegroepen X
zaterdag 15-9-2018 Openings activiteit 13.00-15.00 uur Alle Selectiegroepen X
zaterdag 22-9-2018 Selectiedag 14.00-17.00 uur Leden vanaf 6 jaar deelname + Selectiegroepen demo+hulp Turnhal Loosduinen
ma tm vr 22-10 tm 26-10 Herfstvakantie Geen trainingen Alle groepen X
zaterdag 3-11-2018 Onderlinge springwedstrijden 14.00-17.00 uur Recreatiegroepen Sporthal Lindoduin
zaterdag 10-11-2018 Regio springwedstrijden D+E programma volgt nog Voorselectie/Tussenselectie + Wedstrijdgroep di-vr Woerden
zaterdag 17-11-2018 Regio springwedstrijden C+B+A programma volgt nog Wedstrijdgroepen
zaterdag 24-11-2018 District 4e divisie jeugd 2, junior, senior programma volgt nog
zondag 25-11-2018 District 4e divisie jeugd 2, junior, senior programma volgt nog
zaterdag 15-12-2018 District 3e divisie jeugd 2, junior, P1 + P2 N3, J1 N4 programma volgt nog Hellevoetsluis
zondag 16-12-2018 District 3e divisie jeugd 2, junior, P1 + P2 N3, J1 N4 programma volgt nog Hellevoetsluis
ma tm vr 24-12 tm 4-1 Kerstvakantie Geen trainingen Alle groepen X
zaterdag 12-1-2019 Toestelwedstrijd + Sterrenkaart 11.30-18.30 uur Alle Selectiegroepen Turnhal Zuiderpark
zaterdag 26-1-2019 Selectieuitje Alle Selectiegroepen X
zaterdag 2-2-2019 District J1 D1, 4e divisie junior programma volgt nog Hellevoetsluis
zondag 3-2-2019 District J1 D1, 4e divisie junior programma volgt nog Hellevoetsluis
zaterdag 9-2-2019 District 3e divisie jeugd 2, junior, P1 + P2 N3, J1 N4 programma volgt nog Sliedrecht
zondag 10-2-2019 District 3e divisie jeugd 2, junior, P1 + P2 N3, J1 N4 programma volgt nog Sliedrecht
zaterdag 16-2-2019 District P2 D1, 4e divisie senior programma volgt nog
zondag 17-2-2019 District P2 D1, 4e divisie senior programma volgt nog
ma tm vr 25-2 tm 1-3 Voorjaarsvakantie Geen trainingen Alle groepen X
zaterdag 9-3-2019 District Instap D1, P1 D1, 4e divisie jeugd 2 programma volgt nog
zondag 10-3-2019 Uitloop regiowedstrijd D1, 4e divisie programma volgt nog
zaterdag 16-3-2019 Districtfinale Meerkamp N3, N4, 3e divisie na plaatsing
zondag 17-3-2019 Districtfinale Toestel N3, N4, 3e divisie na plaatsing
zaterdag 23-3-2019 Verenigingsdag 8.00-17.00 uur Alle groepen Turnhal Loosduinen
zaterdag 30-3-2019 Districtfinale instap D1 na plaatsing
dinsdag Algemene Ledenvergadering X Alle Leden Bethelkerk
vrijdag 19-4-2019 Goede Vrijdag Geen trainingen Alle groepen X
maandag 22-4-2019 2e Paasdag Geen trainingen Alle groepen X
zaterdag 1/2 Finale N3, N4, 3e divisie na plaatsing
zondag 1/2 Finale N3, N4, 3e divisie na plaatsing
zaterdag 1/2 Finale N3, N4, 3e divisie na plaatsing
zondag 1/2 Finale N3, N4, 3e divisie na plaatsing
zaterdag 1/2 Finale N3, N4, 3e divisie na plaatsing
zondag 1/2 Finale N3, N4, 3e divisie na plaatsing
ma tm vr 22-4 tm 3-5 Meivakantie Geen trainingen Alle groepen X
woensdag 24-4-2019 Extra training 9.00-12.00 uur Selectiegroepen Turnhal Zuiderpark
woensdag 1-5-2019 Extra training 9.00-12.00 uur Selectiegroepen Turnhal Zuiderpark
zaterdag 11-5-2019 Regiowedstrijd 5e + 6e divisie Jeugd2, Junior, Senior programma volgt nog
zondag 12-5-2019 Regiowedstrijd 5e + 6e divisie Jeugd2, Junior, Senior programma volgt nog ?
zaterdag 25-5-2019 Districtfinale Meerkamp D1, 4e divisie na plaatsing
zaterdag NK Finale meerkamp N3, N4 na plaatsing
zondag 26-5-2019 Districtfinale Toestelfinale D1, 4e divisie na plaatsing
zondag NK Finale Toestel N3, N4 na plaatsing
do + vr 30-5 + 31-5 Hemelvaart Geen trainingen Alle groepen X
ma 10-6-2019 2e Pinksterdag Geen trainingen Alle groepen X
zaterdag ? 8-6-2019 Haagse Donar Cup X Alle Selectiegroepen Den Haag, Sporthal Overbosch
zondag ? 9-6-2019 Haagse Donar Cup X Alle Selectiegroepen Den Haag, Sporthal Overbosch
maandag ? 10-6-2019 Haagse Donar Cup X Alle Selectiegroepen Den Haag, Sporthal Overbosch
zaterdag 15-6-2019 Vlaggetjesdag X Alle groepen Scheveningen, 2e Haven
zaterdag 15-6-2019 Toestelfinale 5e + 6e divisie Jeugd2, Junior, Senior na plaatsing
zondag 16-6-2019 Toestelfinale 5e + 6e divisie Jeugd2, Junior, Senior na plaatsing
zondag Regenboogturnen X Voorselectie + Tussenselectie Turnhal Loosduinen
Sluitingsactiviteit Selectiegroepen X
do  tm vr 18-7 tm 30-8 Zomervakantie Geen trainingen Selectiegroepen X